FOTOREPORT

DĚTSKÉ LETNÍ HRÁTKY
Krásné počasí přálo v neděli 7.srpna 2016 všem zúčastněným na akci "Dětské letní hrátky"  na Olešné ve Frýdku-Místku v prostranství restaurace U Toma. Děti si vyzkoušely jak se tvoří obří bubliny, soutěžily v nejrůznějších stanovištích a dokonce přiletěl i papoušek RIO, se kterým se děti následně mohly vyfotit. Vyvrcholením programu byl koncert Kaczi.
 

    Fotoreport a foto s Riem ke stažení zde:  

                                                                                                                  

FRÝDLANTSKÉ SLAVNOSTI
Centrum Frýdlantu nad Ostravicí ožilo v pátek 17.června 2016 díky tradičním Frýdlantským slavnostem. Pestrý program a slunečné počasí přilákalo stovky návštěvníků. Součástí byl také dětský ráj, kde se o zábavu postarala Kačenka tentokrát s Barneym.
 
   Foto z dětského ráje:                                                                                            Foto s Barneym ke stažení zde:
               
 
MAŠKARNÍ BÁL V MOŘKOVĚ
Maškarní bál si užívaly děti v Mořkově v neděli 31.1. 2016. Součástí odpoledne plné her, zpívání a soutěží byli také živí plyšáci Hello Kitty a Barney, se kterými se všichni zúčastnění mohli také vyfotit.
 
Foto z bálu najdete zde:                                                                                                 Foto s plyšáky si můžete stáhnout zde:
   j